فصل چهارم سریال Manifest ساخته می‌شود

فصل چهارم سریال Manifest ساخته می‌شود

۸ شهریور ۱۴۰۰
۰ ۱۵۷ بازدید

بعد از آنکه شبکه NBC از لغو ادامه پخش سریال Manifest خبر داد، اینک نتفلیکس به‌ صورت رسمی از ساخت فصل جدید این سریال محبوب خبر میدهد.

ماه خرداد امسال شبکه NBC از لغو ادامه تولید و پخش سریال Manifest پس از سه فصل خبر داد. این خبر باعث شوکه شدن طرفداران این سریال محبوب شد و از آن زمان طرفداران سریال لیست پرواز در تلاش بودند تا این سریال توسط شبکه دیگری احیا شود. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این تلاش‌ها نتیجه داده است. شبکه نتفلیکس رسما اعلام کرد که حق پخش سریال Manifest را دریافت کرده و این سریال را برای فصل چهارم تمدید کرده است.

فصل چهارم سریال Manifest قرار است فصل پایانی آن باشد، اما خبر خوب برای طرفداران سریال لیست پرواز این است که نتفلیکس دستور ساخت 20 قسمت از فصل چهارم این سریال را صادر کرده است که احتمالا فصل چهارم سریال مسافران در دو بخش 10 قسمتی تولید و از این سرویس استریم پخش خواهد شد. سریال Manifest توسط بخش تلویزیونی برادران وارنر تولید می‌شود که با‌توجه‌به محبوبیت بالا و استقبال فوق‌العاده کاربران از سه فصل اول سریال لیست پرواز روی نتفلیکس، این خبر شاید خیلی باعث غافلگیری طرفداران نشده باشد.

فصل چهارم سریال Manifest ساخته می‌شود

دیدگاه کاربران