فصل دوم انیمه Spy x Family

فصل دوم انیمه Spy x Family

۹ تیر ۱۴۰۱
۰ ۱۶۸ بازدید

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فصل دوم انیمه جاسوس × خانواده تایید شده است.

همچنین فصل دوم انیمه Spy x Family قرار است بسیار زودتر از انتظار طرفداران پخش شود و طبق تریلر و اعلام صفحه توییتر انیمه، پخش فصل دوم انیمه جاسوس × خانواده از ماه اکتبر امسال (مهر یا آبان) آغاز خواهد شد. البته این موضوع خیلی هم غافلگیر کننده نیست؛ چرا که کرانچی‌رول از ابتدا سفارش ساخت ۲۵ قسمت از انیمه Spy × Family را داده بود که بخش اول در ۱۲ قسمت تولید و پخش شده است و بخش دوم قرار است دارای ۱۳ قسمت باشد. انیمه جاسوس x خانواده با همکاری ویت استودیو و CloverWorks تولید می‌شود.

کازوهیرو فوروهاشی، کارگردان انیمه Dororo و انیمه Mobile Suit Gundam Unicorn وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه انیمه Spy × Family را بر عهده دارد. انیمه جاسوس x خانواده اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر تاتسویا اندو است که پخش آن از سال ۲۰۱۹ آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. تا به امروز ۹ قسمت از مانگا Spy × Family نوشته و منتشر شده است.

انیمه Spy × Family داستان مامور مخفی به‌نام لوید فورجر با لقب مامور گرگ و میش را دنبال می‌کند که یک عملیات خطرناک در کشور دشمن برای جلوگیری از یک جنگ بزرگ دریافت می‌کند که در آن باید با تشکیل یک خانواده خیالی به یک مدرسه نفوذ کند تا بتواند با فرد مدنظر سازمان ارتباط برقرار کند. همسر خانواده به‌نام یور فورجر یک آدمکش حرفه‌ای و دختر خانواده به‌نام آنیا فورجر دارای قدرت‌های تلپاتی است.

فصل دوم انیمه Spy x Family

 

دیدگاه کاربران