زمان اکران فیلم ترسناک Bed Rest

زمان اکران فیلم ترسناک Bed Rest

۲ دی ۱۴۰۰
۰ ۱۶۱ بازدید

فیلم ترسناک ماوراءالطبیعه‌ی Bed Rest (استراحت مطلق) را در تاریخ ۲۴ تیر ۱۴۰۱ (۱۵ ژوئیه ۲۰۲۲) را روی پرده‌ی سینما خواهد رفت.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت اس‌تی‌اکس فیلمز تغییراتی در برنامه‌ی زمانی اکران آثارش در سال ۲۰۲۲ میلادی اعمال کرده است. این شرکت فیلم‌سازی واقع در بربنک، کالیفرنیا در نظر دارد تا فیلم ترسناک ماوراءالطبیعه‌ی Bed Rest  را روی پرده‌ی سینما بفرستد.

فیلم Bed Rest که لوری ایوانز تیلور را در مقام کارگردان دارد، ملیسا باررا را در نقش جولی ریورز، یک زن باردار قرار می‌دهد که با همسرش به خانه‌ی جدیدی نقل مکان می‌کنند تا شروعی تازه داشته باشند. جولی که از روزمرگی و اظطراب محدودیت‌های جدید خود رنج می‌برد، رفته‌رفته از دستور اجباری استراحت مطلق سر باز می‌زند. خیلی زود حوادث خیالی وحشتناکی در خانه برای جولی اتفاق می‌افتد که احساساتش را تحریک می‌کنند و دیگران به سلامت روانی او شک می‌برند. جولی که به دام افتاده است، مجبور به رویارویی با گذشته‌ی خود و مسائل ماوراء‌الطبیعه می‌شود و برای حفاظت از خود و نوزاد در راهش تلاش می‌کند. فیلم Bed Rest دومین اثر بزرگی است که پس از فیلم Bullet Train (قطار سریع‌السیر) سونی پیکچرز برای اکران در تاریخ ۲۴ تیر سال آینده در نظر گرفته می‌شود.

دیدگاه کاربران