۰ ۲۵ بازدید

فیلم Furiosa برای اکران در تاریخ ۲۴ می ۲۰۲۴ (۴ خرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. از ماه گذشته مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Furiosa در استرالیا رسما آغاز شد.برادران وارنر اخیرا خلاصه داستان فیلم Furiosa را منتشر کرده است که در این خلاصه داستان دید بهتری از ماجراجویی ایمپریتر فیوروسا جوان در این فیلم هستیم تا شاهد تبدیل شدنش به نسخه شارلیز ترون در فیلم Mad Max: Fury Road باشیم.

«پس از سقوط جهان، فیوروسا جوان از Green Place of Many Mothers دزدیده می‌شود و به‌دست گروه بزرگی از Biker Hordeها به رهبری Warlord Dementus می‌افتد. آن‌ها در حال گذشت و گذار در دنیای ویستلند هستند که با سیتادل مواجه می‌شوند که توسط ایمورتان جو ایجاد شده است. درحالی‌که این دو شخصیت ظالم جنگ بزرگی را برپا می‌کنند، فیوروسا باید از امتحان‌های زیادی جان سالم به‌ در ببرد؛ زیرا او به‌دنبال یافتن راهی برای رفتن به خانه است.»

آنیا تیلور جوی نقش نسخه جوانی ایمپریتر فیوروسا را در فیلم Furiosa بر عهده دارد و در این فیلم قرار نیست شاهد بازگشت شارلیز ترون باشیم. همچنین کریس همسورث در نقش شرور و منفی اصلی فیلم و تام برک، دیگر بازیگران فیلم جدید مد مکس هستند. جرج میلر وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم Mad Max را بر عهده دارد که نیکو لاتوریس در نوشتن فیلمنامه آن به میلر کمک خواهد کرد.

داستان فیلم Mad Max 2

دیدگاه کاربران