تمدید سریال ترسناک Servant برای فصل چهارم و پایانی

تمدید سریال ترسناک Servant برای فصل چهارم و پایانی

۲۷ آذر ۱۴۰۰
۰ ۹۷ بازدید

شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس پیش از پخش فصل سوم سریال Servant به تهیه‌کنندگی ام. نایت شیامالان، آن را برای فصل آخر تمدید کرد.

در تازه‌ترین اخبار سینما که شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس این سریال مهیج به تهیه‌کنندگی اجرایی ام. نایت شیامالان را برای فصل چهارم تمدید کرده است. این خبر در حالی منتشر شد که تنها یک ماه و چند روز به شروع پخش فصل سوم سریال در تاریخ ۱ بهمن ۱۴۰۰ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۲) باقی مانده است.

مت چرنیس از شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس گفت: «از همان قسمت‌های ابتدایی سریال Servant مخاطبان سراسر جهان تمایل داشتند تا با این ماجراجویی هیجان‌انگیز همراه شوند و پا به دنیای سینمایی، هراس‌انگیز و پرپیچ‌وتاب خلق‌شده توسط ام. نایت شیامالان بگذارند. بیننده‌ها با هر فصل پرتعلیق توانستند کابوس‌های زنده‌ی شخصیت‌های جذاب سریال را در سطحی عمیق‌تر تجربه کنند. نظر به اینکه سریال Servant در فصل چهارم با پیچش داستانی شگفت‌انگیزی روبه‌رو خواهد شد، بی‌صبرانه منتظریم تا همه ببینند که این نمایش اسرارآمیز چه چیزی در چنته دارد».

سریال Servant یک زوج فیلادلفیایی با نام‌های دوروتی و شان ترنر را به تصویر می‌کشد که پس از مرگ پسر ۱۳ هفته‌ای خود پرستار بچه‌ی جوانی به نام لین را برای مراقبت از جریکو، عروسکی با شکل و شمایل کودک استخدام می‌کنند. این عروسک که دوروتی آن را بچه‌ی حقیقی خود می‌داند، تنها چیزی است که او را پس از مرگ فرزندش از آشفتگی بیرون می‌آورد و باعث تسلی خاطرش می‌شود. درحالی‌که شان به‌تنهایی با غم‌واندوه مرگ پسرش کنار می‌آید، بسیار به لین مشکوک می‌شود. با گذشت زمان معلوم می‌شود که اوضاع آن‌طوری نیست که به نظر می‌آید. تولید و پخش سریال Servant با حواشی مختلفی نیز همراه شد. یکی از این حواشی مربوط‌به فیلم ترسناک The Truth About Emanuel (حقیقت در مورد امانوئل) بود که فرانچسکا گرگورینی، اپل و شیامالان را متهم به سرقت ایده‌ی اصلی فیلم خود کرد. بر همین اساس پرونده‌ای در دادگاه به جریان افتاد، اما درنهایت قاضی اعلام کرد که شباهت‌های سریال Servant با فیلم یادشده به اندازه‌ای نیست که بتوان آن را یک سرقت ادبی نامید.

تمدید سریال ترسناک Servant برای فصل چهارم و پایانی

دیدگاه کاربران