تاریخ انتشار فیلم Deadpool 3

تاریخ انتشار فیلم Deadpool 3

۱۷ مرداد ۱۴۰۰
۰ ۳۷۰ بازدید

رایان رینولدز بازیگر نقش ددپول در مصاحبه جدید خبر داد که فیلم Deadpool 3 به احتمال 70 درصد سال میلادی آینده جلوی دروبین می‌رود.

فیلم Deadpool 3 سرانجام رسما توسط مارول استودیو در دست ساخت است. مارول سال گذشته وندی مولینیو و لیزی مولینیو-لوگلین ملقب به خواهران مولینیو را که بیشتر برای نوشتن فیلمنامه انیمیشن Bob’s Burgers شناخته می‌شوند، برای نوشتن فیلمنامه قسمت سوم فیلم Deadpool استخدام کرد و مدتی بعد کوین فایگی، رئیس مارول استودیو به‌صورت رسمی تایید کرد که اتفاقات فیلم Deadpool 3 در داخل دنیای سینمایی مارول جریان دارد و همچنین درجه سنی فیلم نیز بزرگسال (R) خواهد بود.

حال در جدیدترین اخبار سینما ، رایان رینولدز، بازیگر نقش ددپول در مورد فیلم Deadpool 3 و زمان شروع فیلم‌برداری آن صحبت کرده است. در مصاحبه با کولایدر به مناسبت نزدیک بودن به اکران فیلم Free Guy، رینولدز تایید کرد که مراحل فیلم Deadpool 3 هم‌اکنون توسط مارول استودیو در جریان است و روند آن را بسیار فعال توصیف کرده است. او همچنین در ادامه به تحسین از کار خواهران مولینیو در نوشتن فیلمنامه فیلم Deadpool 3 پرداخت و گفت:

“فیلمنامه فرایندی است که به‌صورت روزانه انجام می‌شود و نوشتن آن به‌گونه‌ای است که مدتی در طول روز به آن اختصاص می‌دهید و در ادامه باید از آن فاصله بگیرید. من به‌همراه خواهران مولینیو در حال کار روی فیلمنامه فیلم هستم و همه‌چیز به شکل عالی در حال انجام است. آن‌ها نویسندگانی به‌شدت با استعداد و باهوش هستند. آن‌ها درک بالایی از جهان داستان فیلم دارند و می‌دانند که چگونه باید طرفداران و تماشاگران را غافلگیر کنند. درکل روند نوشتن فیلمنامه بسیار سرگرم‌کننده بوده است.”

تاریخ انتشار فیلم Deadpool 3

دیدگاه کاربران